15 000 Лей

Oferte de munca pentru femei, barbati si cupluri!

Fabrica de produse igienice anunta concurs de angajare.

Cautam persoane responsabile într-o formă fizica buna, detinători de pasaport BIO cu virsta cuprinsa între 20-55 ani.

Responsabilitati:
- Urmarirea calitatii materiei prime;
- Ambalarea și etichetarea produsului finit;
- Incarcarea si descarcarea comenzilor.

GRABESTE-TE, LOCURILE SUNT LIMITATE!

OFERIM:
- Siguranta;
- Contract de muncă Legal și Gratuit, direct de la angajator;
- Salariu motivant, de la 750 €;
- Cazare și Transport asigurat de angajator;
- Asigurare medicala și sociala;
- Posibilitatea de a pleca în cuplu;
- Condiții bune de munca si de trai.

Nu ezita sa ne suni la nr 067-38-91-02

Sau accesează:
www.lucrubun.md
www.facebook.com/www.lucrubun.md
www.ok.ru/lucrul

POLONIA

#lucru peste hotare, cuplu, salariu decent, cazare asigurată, muncitori necalificași, muncitori calificați, construcții, fabrică, depozite, fabrica de carne, fabrica de pește, lucru fără experiență, lucru sigur, condiții bune, grafic stabil, Polonia, fără comision, montarea șchelelor, piese din termopan, Lodz, pașaport BIO, lucru oficial, sudori, electricieni, meșteri, piese din metal, lucru pentru femei, pașaport moldovenesc, Mikstat, urgent, muncitori auxiliari, Karczew, haine, îmbrăcăminte, conserve, lucru bărbați, contract de muncă, pachet social, împachetare, formă fizică bună, contract de la angajator, ferma de păsări, oferte de muncă, locuri vacante, lucru stabil, specialiști, transport gratis, fără viză, angajare oficială, bine plătit

ID: 946271
Создано: 15/11/2019

Lucru Bun

Зарегистрирован 12/07/2018
Активность 06/08/2021 14:09

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления